“Стань воїном кіберфронту”: кіберполіція створила новий проєкт для боротьби з російською пропагандою

Для протидії російським окупантам на інформаційному фронті Департаментом кіберполіції створено та підтримується проект «МРІЯ», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет. Наразі це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії, кількість підписників проекту вже більше 245 тисяч і долучитися до кібервійська може кожен охочий.

Проекти кіберполіції:

-​https://t.me/stoprussiachannel Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні;

-​@stopdrugsbot Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. 

У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» – кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються. Не будь-те байдужими – кожна скарга наближає нас до перемоги!

Реклама

Залишити коментар