Допомога жителям Запоріжжя: буковинські ювенальні поліцейські передали гуманітарний вантаж

За активної підтримки громади українців із Франції правоохоронці зібрали чергову партію гуманітарної допомоги сім’ям, які нині в зоні активних бойових дій потерпають від російських воєнних злочинців. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України ГУНП в Чернівецькій області отримало багато нових партнерів, які активно підтримують правоохоронців у зміцненні обороноздатності й допомозі нашим потребуючим співвітчизникам.

Одним із таких партнерів стала громада українців із французького міста Ажен. Постійно підтримуючи зв’язок із нашими поліцейськими, іноземні благодійники цікавляться нагальними потребами військових і цивільного населення.

Цього разу гуманітарний вантаж із Франції буковинські ювенальні поліцейські відправили на Запоріжжя. Харчування для дорослих і дітей, ліки та вироби медичного призначення побутову хімію і засоби гігієни – все це вже отримали запорізькі колеги для доставки потребуючим місцевим жителям.

Реклама

Залишити коментар