В Україні піднялася нова хвиля старого фейку — Беларускі Гаюн

Військовослужбовці 5-ї особливої бригади спеціального призначення збройних сил Республіки Білорусь написали звернення до Олександра Лукашенка із закликом не вступати у війну з Україною

Фото листа опублікувало видання ГОРДОН. 

Проєкт “Беларускі Гаюн“, стверджує, що дане “звернення” є фейком, який був створений наприкінці червня.

Автори листа пишуть що окупація РФ територій України та спроба президента РФ втягнути Білорусь у війну “є нічим іншим, як знищенням суверенітету Республіки Білорусь”.

“Вступ у війну на боці Росії для Республіки Білорусь буде справжнім самогубством. Політична ізоляція та міжнародні економічні санкції, до яких неминуче призведе агресія щодо України, стануть згубними для нашої країни, яка не має, на відміну від РФ, запасу міцності у вигляді запасу природних ресурсів”, – ідеться у листі.

Військові додають, що готові віддати життя, захищаючи свою батьківщину, але, вступаючи у  війну проти дружньої держави, втратять право називатися офіцерами.

“З огляду на вище зазначене, особовий склад 5-ї особливої бригади спеціального призначення збройних сил звертається до вас, шановний Олександре Григоровичу, із закликом не жертвувати народом Білорусі, майбутнім наших дітей, суверенітетом очолюваної вами держави на користь імперським амбіціям президента Російської Федерації Володимира Путіна, які є чужими для всіх без винятку громадян Білорусі”, – написали військові.

Реклама

Залишити коментар