Яценюк: Не вірю в “хорошу Росію” за жодного президента. Я вірю у сильний західний світ

“Немає іншої опції, аніж перемогти. Для українського народу це перемога або смерть. Це перемога або смерть і для всього вільного світу. Адже якщо ці криваві диктатори, як Путін, переможуть, — це кінець вільного світу, кінець демократії”, — підкреслив голова КБФ, Прем‘єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк в інтерв’ю Times Radio. 

Він наголосив, що кривава тактика Путіна всеохопна. Голова КБФ нагадав, що кілька десятиліть тому Путін розпочав із нового типу зброї – енергетики: “Усі в ЄС стали залежні від російських енергоносіїв”. 

Зараз Путін, наголосив Арсеній Яценюк, вдався до іншої зброї – продовольства: “Це ще один спосіб зробити зі всього світу заручника. Заручника російської війни”.

Окрім того, Росія вдається і до ядерних погроз:

Це чергове брязкання зброєю, яке Путін почав кілька місяців тому. Це тест для вас і для нас. Чи ви відступите і покажете, що боїтеся, що готові укладати з ним угоду, бо він володіє ядерною зброєю“.

“Але НАТО у десять разів сильніше за Росію. НАТО здатне захистити свою територію. І НАТО здатне забезпечити Україну важким озброєнням, аби допомогти Україні захистити свій суверенітет”, — підкреслив він.

Відповідаючи на запитання ведучого стосовно перспектив розвитку подій, якщо при владі в рф залишатиметься Путін, Арсеній Яценюк підкреслив:

“На мою думку, немає різниці, хто очолюватиме цю країну. Росія – це завжди Росія. Україна має дуже драматичну історію відносин з Росією, починаючи від імперії й закінчуючи Радянським союзом і більшовиками, Голодомором, в якому совєтами були знищені мільйони українців”. 

“Тож я не вірю в “хорошу Росію”. Але я вірю у сильний західний світ. Я вірю у єдність тих, хто захищає свободу. Вірю, що перемога за добром. Я переконаний в цьому”, — наголосив Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар