На Буковині роботу знайшли 99 переселенців: які посади отримали

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися понад 700 переселенців. Роботу знайшли для 99 людей. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Серед працевлаштованих – інженер-електронік, верстатних деревообробних верстатів, робітник із догляду за тваринами, юристи, бухгалтери та лікарі та інші фахівці. Більшість знайшли роботу у Чернівцях.

“У зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Чернівецькій області та шукають нині роботу, обласна служба зайнятості звертається до роботодавців з проханням оперативно повідомляти про кадрові потреби. Фахівці доберуть необхідних працівників на замовлення роботодавця”, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Серед роботодавців, які взяли на роботу внутрішньо переміщених осіб, – фізичні-особи підприємці, медичні заклади різних форм власності, комунальні підприємства та місцеві ТОВ.

Переселенці працюють у сфері роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, освіти, займаються вирощуванням зернових культур, виготовленням продукції, виробництвом електричного та електронного устаткування, задіяні в інших видах діяльності.

Як відомо, за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, роботодавець може отримати компенсацію у розмірі 6500 гривень.

Реклама

Залишити коментар