Послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 1000 буковинців з інвалідністю

З початку року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 1027 осіб з інвалідністю, з них 942 особи мали статус безробітного. Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

Послугами скористалися також 24 учасники АТО/ООС та троє внутрішньо переміщених осіб, які мають інвалідність. За сприяння служби зайнятості роботою забезпечені 147 осіб цієї категорії. Також 3 осіб працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

“Служба зайнятості сприяє особам з інвалідністю у відновленні їх можливості повернутися до трудової діяльності, підбирає місця роботи відповідно до рекомендацій МСЕК, відповідно до наявних в осіб з інвалідністю кваліфікації і знань та з урахуванням побажань. З початку року роботодавці поінформували про 182 вакансії, наразі актуальними залишаються 35 вакансій”, — зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

З початку року фахівці служби зайнятості надали особам з інвалідністю 855 профорієнтаційних послуг, серед них — психологічна підтримка і здобуття конкурентної професії. Як результат 46 осіб з інвалідністю проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості, і по закінченню навчання 39 осіб працевлаштовані. 37 осіб залучені до тимчасових та громадських робіт.

Реклама

Залишити коментар