Шон Пенн планує зняти документальний фільм про події в Україні

Американський кінорежисер та актор Шон Пенн поспілкувався з українськими військовослужбовцями в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Приазов’ї.

Про це пресслужба ООС повідомляє у facebook.

«Американський кінорежисер та актор Шон Пенн в рамках свого візиту вперше відвідав Україну. У творчій співпраці з українською продюсерською групою володар двох «Оскарів» планує зняти документальний фільм про Україну. Основний задум – розповісти широкому загалу про події, які зараз відбуваються в нашій країні», – йдеться в повідомленні.

Побачити на власні очі наслідки російської агресії Пенн зміг відвідавши один із населених пунктів Приазов’я, який чи не найбільше відчув на собі всю силу «братської» любові прихильників кремлівської експансії, зазначають у пресслужбі ООС.

Пенн мав нагоду поспілкуватися з українськими військовослужбовцями.

Несподіваним для американської делегації стало те, що значний відсоток українських військовослужбовців – жінки, які не просто служать в лавах Збройних сил України, а на рівні з усіма виконують бойові завдання та керують бойовими підрозділами безпосередньо на лінії зіткнення, зауважили у пресслужбі ООС.

Як повідомлялося, Шон Пенн — американський актор та кінорежисер, народився 17 серпня 1960 року у штаті Каліфорнія. Лауреат премій «Оскар». Також відомий своєю громадською діяльністю: 2005 року Пенн особисто брав участь у наданні допомоги жертвам урагану «Катріна» у Новому Орлеані. У період з вересня по жовтень 2011 року Пенн здійснив тур країнами «арабської весни». Зокрема він відвідав Єгипет та Лівію, де заявив, що захоплюється сміливістю повсталих.

Реклама

Залишити коментар