Еко-тренд з Чернівців ширится Україною: інформацію про врятовані ялинки публікують центральні ЗМІ

Портал 24tv.ua опублікував репортаж про те, як у Чернівцях безпечно перенесли 4 ялинки з перехрестя неподалік готелю “Турист” на територію дитсадка №35. На звільненому майданчику з’явиться новий ресторан McDonald’s, пише видання.

Для того, щоб без пошкоджень перенести ялинки з точки A в точку B, застосували спеціальну техніку, – пояснюють журналісти деталі спецоперації. – Транспортний засіб прибув з Києва, адже в Україні їх лише два.

Чому ж вирішили пересадити дерева саме у дитсадку? Річ у тім, що дошкільний навчальний заклад №35, що на вулиці Комарова, розташований поблизу готелю, а на територію може вільно заїхати великогабаритна машина. В результаті, вдалося перевезти дерева без пошкоджень майна з дотриманням усіх технічних вимог.

Завдання полягає у тому, щоб перенести ялинки без пошкоджень електродротів та інших об’єктів. Процес контролюється на усіх етапах:

  • Викопування – тут важливо правильно звільнити територію, не пошкодивши дерево.
  • Транспортування – ялинки надійно фіксуються, відтак стають нерухомими.
  • Висадка – фахівці застосовують спеціальні розтяжки, що забезпечують дереву рівність та стійкість. На кожну ялинку встановлюють три такі елементи, що кріпляться в землю.

Нагадаємо, саме телеканал ТВА першим розповів про безпрецедентний екологічний експеримент, який втілюють у Чернівцях.

І зараз тренди екозбереження, які задає наше місто, ширяться Україною.

Реклама

Залишити коментар