У п’ятьох громадах Буковини можуть посилити карантин

П’ятьом громадам Буковини, у котрих темпи поширення коронавірусу значно перевищують показники, рекомендовано посилити карантинні обмеження та контроль за їх виконанням. 

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Таке рішення ухвалили під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із COVID-19. Очолила його заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак. 

Так, за останній тиждень число хворих суттєво зросло у Вижницькій, Кельменецькій, Мамаївській, Чернівецькій та Новоселицькій громадах. Остання уже запровадила додаткові заходи безпеки. 

Іншим громадам рекомендували зібрати регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які розглянуть питання про посилення карантину. 

Як зазначила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко, які саме обмеження запроваджувати, громади можуть вирішувати самостійно, залежно від ситуації із захворюваністю. Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб, спираючись на відповідну постанову Уряду, розробить рекомендації щодо заходів безпеки, які варто запровадити. 

Крім того, Наталія Гопко зауважила, що захворюваність на COVID-19 за останні сім днів різко зросла. Порівняно із попереднім тижнем показник збільшився на 50%.

Реклама

Залишити коментар