Впав в колодязь: на Буковині рятувальники витягли собаку з пастки

Упродовж святкових вихідних рятувальники області двічі виїжджали на надання допомоги щодо порятунку собак з глибоких ям. Зокрема, 20 серпня на спецлінію 101 надійшло повідомлення від мешканців села Ленківці Кельменецької ТГ Дністровського району. Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Чернівецькій області.

Люди повідомили, що там в каналізаційний колодязь впав собака. Тварина знаходилась на глибині близько 2 метрів, тому самостійно вибратись не могла, а місцеві мешканці, помітивши те, що сталося, викликали рятувальників. Працівники 10 державної пожежно-рятувальної частини смт Кельменців за допомогою драбини спустились в каналізаційний колодязь та підняли бідолашну тварину на поверхню.

Ще раз упродовж вихідних рятувальникам доводилось рятувати собаку 24 серпня. У селі Рукшин Рукшинської ТГ Дністровського району чотирилапий потрапив у яму, глибиною близько 4 метрів. На жалібне скавуління песика прибігли його власники. Однак, зрозумівши, що самостійно з ями вони тварину не витягнуть, люди викликали рятувальників. Працівники 7 державної пожежно-рятувальної частини міста Хотин, використовуючи рятувальну мотузку, опустились до тварини та врятували її.

Реклама

Залишити коментар