До Дня Незалежності України у Чернівцях виступить гурт “Антитіла”

У Чернівцях відбудеться низка заходів з нагоди святкування 30-річчя Незалежності Україїни. Основні з них пройдуть 23 та 24 серпня. Організатори запевняють, що на всі заходи будуть витрачені виключно меценатські кошти. Про це на брифінгу повідомили заступник міського голови Юрій Лесюк та секретар виконкому міської ради Сергій Добржанський, пише МБ.

Одним з наймасовіших дійств до Дня Незалежності буде спроба встановлення рекорду України.

“Один з найбільш масштабних заходів, до якого ми дуже довго готувалися готувалися —грандіозний флешмоб, який відбудеться 23 серпня о 11:50 на Центральній площі під назвою “Єдині! Горді! Незалежні!”.

Це буде спроба встановлення рекорду України як наймасовіший патріотичний флешмоб, на якому будуть представники Книги рекордів України. Тому закликаємо всіх небайдужих долучитися. Дійсно буде дуже цікавим, із застосуванням національної символіки“, — розповів Сергій Добржанський.

На святковому концерті, який відбудеться 24 серпня о 20:00 на Соборній площі, виступить гурт “Антитіла”, які раніше відмовилися від участі у концерті до Дня Незалежності, який відбудеться в столиці.

24 серпня о 20:00 відбудеться святковий концерт за участю зірок української естради. Тут цікавий нюанс, одним із хедлайнерів буде гурт “Антитіла”, який відмовилися від участі в столичному концерті. І дуже приємно, що візьмуть участь у нас. Крім них, виступатиме Злата Огневіч і ще декілька дуже цікавих виконавців“, — розповів Юрій Лесюк.

Ще однією “родзинкою” заходів стане OPENAIR GRAND концерт “30 років – 30 історій успіху!”.

Ще один великий захід, яким ми плануємо 23 серпня о 21:00 на Центральній Площі відбудеться OPENAIR GRAND концерт “30 років – 30 історій успіху!”.

Це буде такий театралізовано музичний з елементами шоу захід, який поєднуватимуться з елементами історії. Це була ідея креативної молоді“, — додав Сергій Добржанський.

Реклама

Залишити коментар