У Чернівцях слідкуватимуть за прибиранням вулиць: на несумлінні компанії накладитимуть штрафні санкції

У міській раді пояснили, чому у Чернівцях погано прибирають вулиці. За словами заступника міського голови Чернівців Василя Зазуляка, “неякісне” прибирання було через те, що тендер затягнувся. Про це він повідомив у своєму Фейсбук.

Тендерна процедура тривала дуже довго через затягування процесу: численні скарги учасників не давали змоги швидко провести процедуру. З одного боку процес затягували, з іншого – кричали, що міська влада не виділяє гроші на прибирання міста“, – йдеться у дописі.

Згідно з новими умовами договорів, Департамент інфраструктури та благоустрою може накладати штрафні санкції на компанії, які порушують умови договорів.

Якщо фахівці виявляють порушення умов договору (а це знову ж таки неякісно виконані роботи чи виконані, але не в повному обсязі), то такі дні не оплачуються. Водночас з виконавця стягується сума у розмірі 20% від вартості неякісно наданих послуг. Якщо цього ж виконавця спіймають на неякісній роботі вдруге за місяць – департамент має право розірвати договір з такою компанією“, – додав Зазуляк.

Реклама

Залишити коментар