Стали відомі нові очільники нових департаментів Чернівецької міськради

Стало відомо, хто очолив новостворені департаменти і управління Чернівецької міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Зазначається, що згідно з розпорядженням міського голови, з 15 червня директором департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради призначено Сергія Бостана.

“В 2009 році Сергій Бостан здобув вищу освіту в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю “міжнародні відносини”, в 2013 році здобув ступінь кандидата політичних наук”, – пише прес-служба міськради.

Водночас від сьогодні директором департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради призначено Андрія Тимофійчука.

“В 2007 році Андрій Тимофійчук здобув вищу освіту в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю “міжнародна економіка”, – повідомила прес-служба.

Керівником департаменту інфраструктури та благоустрою міськради призначено Григорія Прохоренка.

“В 1999 році Григорій Прохоренко здобув вищу освіту в Чернівецькому державному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю “фінанси і кредит”, – повідомили у ратуші.

Розпорядженням міського голови, з 15 червня директором департаменту транспорту та поводження з відходами Чернівецької міської ради призначено Петра Лисака.

“В 2000 році Петро Лисак здобув вищу освіту в Київському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю “правознавство”, – повідомили у міськраді.

Водночас директором департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради призначено Наталію Фрунзе.

“В 2002 році Наталія Фрунзе здобула вищу освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті за спеціальністю “маркетинг”, в 2020 році здобула освіту в Національній академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “публічне управління та адміністрування”, – повідомили у ратуші.

Директором управління комунальної власності Чернівецької міської ради призначено Ярослава Городенського.

“В 1995 році Ярослав Городенський здобув вищу освіту в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю “фінанси і кредит”. Розпорядженням міського голови, з 15 червня директором управління комунальної власності Чернівецької міської ради призначено Ярослава Городенського. В 1995 році Ярослав Городенський здобув вищу освіту в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю “фінанси і кредит”, – повідомила прес-служба міськради.

Реклама

Залишити коментар