На Буковині оселився ведмідь: спеціалісти застерігають від походів у Ревнянський ліс

В одному з буковинських лісів виявили свідчення перебування бурого ведмедя. До жителів сіл поблизу Ревнянського лісу з застереженням звернулася радниця начальника поліції у Чернівецькій області, Наталія Матюшина.

6 червня вона звернулася до жителів сіл Стрілецький Кут, Ревне, Бурдей та навколишніх про те, що у Ревненському лісі оселився самець-одинак бурий ведмідь. Тоді лісівники зафіксували випадки нападу на свійських тварин у прилісовій зоні (с. Спаська).

Оскільки Ревнянське лісництво багате на диких кабанів та кіз (їсти є що) — є підозра, що клешоногий оселиться на довго. Варто утримуватись від відвідин лісу, незважаючи на початок грибного сезону. Також буковинцям радять не заходити глибоко в ліс та не пересуватися поодинці — ведмеді рідко нападають на групу більше 4 осіб.

Якщо Ви побачили сліди цього звіра — ведмежі стежки, відбитки лап чи подерта кігтями кора дерев — спеціалісти радять негайно йти звідти. Також в жодному разі не підходьте до сплячого, пораненого ведмедя чи під час того, як він їсть.

Якщо ж Ви все-таки зустріли цього хижака:

-Не дивитись ведмедеві в очі

-Не повертайтесь спиною

-Не біжіть

-Не робіть різких рухів

-Не атакуйте

Сьогодні ж, 8 червня, Наталія Матюшина повідомила, що в лісі помітили нові ведмежі мітки: на деревах обдерта кора.

Реклама

Залишити коментар