Стали відомі деталі смерті провізора у Чернівцях

Провізору, який помер у Чернівцях, стало погано на роботі і його доставили у лікарню з діагнозом “інсульт”.

Про це повідомив медичний директор комунального некомерційного підприємства “Міська клінічна лікарня № 3” Володимир Кіршенблат.

За його словами, чоловіка доправили до лікарні з ішемічним інсультом, йому стало погано на роботі, пише molbuk.ua.

“16 березня приблизно о 17:00 до нас поступив пацієнт 60-ти років, який працював у військовому шпиталі. Був доставлений в приймальне відділення лікарні з діагнозом “інсульт”. У нього був параліч руки і ноги, що характерно для інсульту. Враховуючи важкий стан пацієнта, ми його перевели у відділення інтенсивної терапії, де він знаходився до моменту смерті”, – розповідає пан Володимир.

Згодом хворий впав у кому, в якій знаходився останній день перед смертю, 23 березня. У чоловіка була низка супутніх хвороб.

“У чоловіка були ожиріння важкого ступеня, гіпертонічна хвороба 3 ступеня, ішемічна хвороба серця і цукровий діабет. На жаль, всі наші зусилля не дали результатів. 24 березня в 07:10 хворий помер. Ми дізналися про вакцинацію, вже після того, як він помер. Але це не означає, що до смерті призвела вакцинація”, – зазначає Володимир Кіршенблат.

Для встановлення точної причини смерті буде проведено патологоанатомічне дослідження.

“В переліку протипоказань до щеплення вакциною немає хронічних захворювань, що мав хворий. Тому звинувачувати бригаду, яка щепила, неправильно”, – додає пан Володимир.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях помер провізор аптеки. Його раніше вакцинували проти COVID-19. Пізніше стало відомо, що у чоловік був хворий COVID-19.

Реклама

Залишити коментар