Дружини Медведчука і Козака оскаржують санкції у Верховному Суді

До Касаційного адмінсуду у складі Верховного Суду надійшли нові позови щодо оскарження Указу Президента від 19 лютого про застосування санкцій.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Як зазначають у суді, 17 березня надійшов позов, яким оскаржується п. 3 додатка 1 до введеного в дію цим Указом рішення РНБО “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”, відповідно до якого застосовано санкції до позивачки Наталії Лавренюк, яку ЗМІ називають дружиною народного депутата Тараса Козака.

Крім того, 16 березня отримано позов щодо оскарження п. 5 додатка 1 до рішення РНБО, відповідно до якого застосовано санкції до позивачки Оксани Марченко, яка є дружиною народного депутата Віктора Медведчука.

Повідомляється, що 15 березня до суду надійшов позов щодо оскарження п. 1 додатка 2 до рішення РНБО, відповідно до якого застосовано санкції до позивача – Міжнародної комерційної компанії «Evirer LTD» (ОАЕ). ВС 16 березня відкрив провадження за цим позовом. Справу призначено для розгляду в судовому засіданні 7 квітня о 09:30.

У суді нагадали, що раніше до ВС надійшов позов, яким оскаржується запровадження санкцій щодо Віктора Медведчука.

Реклама

Залишити коментар