З 7 березня на Буковині Укрзалізниця не проводитиме посадку й висадку пасажирів

Компанія “Укрзалізниця” 7 березня призупинить продаж квитків на потяги у Чернівецькій та Житомирській областях.

Про це повідомила пресслужба УЗ.

Зазначається, що таке рішення компанія ухвалила у зв’язку з постановою Державної комісії з ТЕБ та НС про введення у цих областях “червоної” карантинної зони.

Продаж квитків буде призупинено з 7 по 12 березня з можливістю продовження до кінця дії посиленого карантину.

Також будуть обмежені висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня 2021 року включно.

Водночас пасажирам із квитками до Чернівців, Житомира та інших н.п. цих областей доступні для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, якщо ці станції розташовані за межами “червоної” зони.

“Наголошуємо, що до 6 березня включно всі пасажири з отриманими квитками зможуть безперешкодно дістатися місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться о 00:00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень”, – зазначається в повідомленні “Укрзалізниці”.

Також в “Укрзалізниці” зазначили, що постанова Кабінету Міністрів України №154 передбачає можливість призначення спеціальних рейсів для доставки людей із зони карантину, тому “Укрзалізниця” наразі проводить переговори з відповідними облдержадміністраціями на замовлення таких рейсів, про що буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, з 1 березня у Чернівецькій області почала діяти “червона” зона карантинних обмежень.

Реклама

  • Доброго дня!
    Що означає єбмеження на посадку та висадку пасажирів з вже купленими квитками?
    Ось якщо у нас вже є квитки на рейс до Києва з ст. Ларга (Кельменці) на 11 березня, то нас не впустять до вагону? Здавати квитки?

Залишити коментар