У Новій Зеландії стартує вакцинація від COVID-19, в понеділок розпочне Австралія

Нова Зеландія розпочала офіційну кампанію вакцинації від COVID-19 препаратом виробників Pfizer і BioNTech в суботу, в той час як Австралія планує почати вакцинацію в понеділок, передає УНН з посиланням на Reuters.

За словами офіційних осіб, невелика група медичних фахівців була вакцинована в п’ятницю в місті Окленді перед більш широкомасштабним розгортанням кампанії, яка офіційно почалося з прикордонного персоналу і працівників відділу керованої ізоляції і карантину (MIQ).

В Австралії працівники карантинних “готелів” і медики також стануть першою категорією осіб, якій будуть зроблені щеплення вакциною від Pfizer в 16 центрах вакцинації по всій країні, поряд з людьми похилого віку в установах з догляду за ними.

Нова Зеландія очікує, що її загальнонаціональна кампанія з охопленням 5-мільйонного населення країни займе рік, а Австралія планує зробити щеплення 25 мільйонам громадян до жовтня.

Офіційні особи заявили, що за попередні 24 години не було зареєстровано нових випадків зараження COVID-19 в громадях обох країн, незважаючи на проведення десятків тисяч тестів.

Обидві країни на цьому тижні припинили екстрені локальні карантинні заходи.

Як Австралія, так і Нова Зеландія входять в десятку кращих у світі країн за індексом ефективності успішної протидії пандемії COVID-19.

Реклама

Залишити коментар