На Івано-Франківщині встановлюють карантинні блокпости

В Івано-Франківській області розгортають карантинні блокпости і вводять особливий режим в’їзду і виїзду з області через зростання захворюваності на COVID-19. Рішення про такі заходи напередодні було прийнято на позачерговому засіданні Івано-Франківської регіональної комісії ТЕБ та НС, передає Кореспондент.

“Утворити на в’їздах і виїздах з окремих населених пунктів області карантинні пункти (пости) для обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Установити особливий режим в’їзду і виїзду з окремих населених пунктів області громадян і транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури, а в разі виявлення ознак захворювання – направити їх до закладу охорони здоров’я”, – йдеться в протоколі засідання позачергової регіональної комісії ТЕБ та НС.

Зазначається, що на території області працюватимуть 16 карантинних пунктів, з яких п’ять у цілодобовому режимі: в Івано-Франківську – на автодорозі Н-10, біля АЗС на автодорозі Н-09 біля ресторану Лелеч і в селі Черніїв. У Надвірнянському районі блокпости виставляють в селищі Делятин і в селі Яблуниця на дорозі Н-09.

Відомо, що найбільше зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію реєструють в Івано-Франківську, Коломийському та Надвірнянському районах.

 

Фото ілюстративне

Реклама

Залишити коментар