Міліціонера – керувати тролейбусами, економіста – командувати двірниками. Максим Бурбак розкритикував кадрові розстановки Чернівецької влади

Призначаючи начальника ЧТУ на півроку, від нього чекають лише одного підпису – під дозволом на забудову багатоповерхівками колишньої території тролейбусного депо на проспекті Незалежності у Чернівцях.

Таку думку висловив у програмі «Постфактум» на телеканалі ТВА народний депутат двох скликань, екс-міністр інфраструктури Максим Бурбак, коментуючи те, що колишній міліціонер Петро Продан очолив комунальне підприємство “Чернівецьке тролейбусне управління”. При цьому, міський голова підписав контракт з новим начальником на шість місяців.

Не менше подиву, за словами політика, викликає призначення банкіра Григорія Прохоренка начальником департаменту ЖКГ.
«Я його знаю як фінансиста, банкіра. Фахова людина. Але напевно він би мав очолити фінуправління? Контролювати бюджет, видатки, – висловив своє бачення Максим Бурбак. – Він міг би очолити тендерний комітет, щоб контролювати прозорість закупівель. Але займатися комунальним господарством мала б людина, яка принаймні знає, що де лежить.
У нас вже був Бешлей, який два роки вчився. Але ж ми розуміємо, яке в нього було завдання – заробити гроші для фракції на ремонті проспекту і вул.Кармелюка»

За словами Бурбака, такі дивні призначення відбуваються через відсутність конкурсного відбору на посади.
«Я радий за Клічука, що він впевнений у цих людях. Але я не впевнений у їх фаховості. – зазначив Бурбак. -Де продемонстровані претендентами стратегії розвитку, план першочергових дій? Де конкурси стратегій, тактик, ідей?»

Натомість, плани міської влади оголосити конкурси на посади середньої ланки політик вважає хибними.
«Це так не працює. Якраз топ-менеджери, призначені за конкурсом, мають добирати собі членів команди, з якими вони зможуть ефективно працювати. Дайте їм можливість набрати собі команду під відповідні завдання. Нехай це буде їх сфера відповідальності»,- наголосив Максим Бурбак

Реклама

Залишити коментар