У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією

Станом на 1 лютого ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень – на Буковині та Прикарпатті, а також у Запорізькій області. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найвищий показник захворюваності на 100 тис. населення: у Чернівецькій області – 293,1, в Івано-Франківській області – 259,5, у Запорізькій області – 219,2.

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 46,6, у Херсонській області – 92,4 та в Дніпропетровській області – 102,1.

Вказується, що дані з тимчасово окупованих АР Крим та міста Севастополь відсутні.

Реклама

Залишити коментар