Арсеній Яценюк: Вчорашні події у США – це виклик світовій демократії

Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк прокоментував події у Сполучених штатах Америки.

У дописі на своєму Telegram-каналі політик назвав учорашні події у Вашингтоні викликом світовій демократії. також він засудив дії організаторів заворушень, які спровокували штурм Капітолію і загибель людей.

Також він висловив впевненість, що представники демократів і республіканців у США знайдуть правильні і мудрі рішення у відповідь на ворожі провокації проти основ американської демократії.

“Упевнений, що американський політикум – представники демократів і республіканців – знайде правильні і мудрі рішення у відповідь на ворожі провокації проти основ американської демократії.

Щойно Конгрес Сполучених Штатів затвердив перемогу Президента Джозефа Байдена.

Слухав його промову на тлі безпрецедентних подій, які вчора сталися у Вашингтоні.

Він особисто відповів на виклик, який сьогодні стоїть не лише перед Америкою, але й усім світом.

Саме він сказав Америці і світові про гідність демократії.

Ми повинні дати гідну і сильну відповідь на всі загрози, які сьогодні руйнують надію людства на мир, безпеку і розвиток.

Це – загрози неповаги до верховенства права, демократичних норм і стандартів, до інститутів демократії, до самого поняття справедливості для всіх.

Це також загрози невігластва, популізму, брехні і політичного хаосу, який так активно поширюють світом як політичні авантюристи, так і прямі вороги демократії на чолі з Кремлем.

Вчорашні події у Вашингтоні були викликом світовій демократії. Негідною є роль тих безумців, які спровокували штурм Капітолію і загибель людей.

Упевнений, що американський політикум – представники демократів і республіканців – знайде правильні і мудрі рішення у відповідь на ворожі провокації проти основ американської демократії.

Україна хоче єдності Сполучених Штатів.

Україна хоче бачити мудре лідерство Джозефа Байдена.

І у 2004, і в 2014 роках за винятково складних обставин Україна знайшла всі демократичні засоби, щоб вийти з найдраматичніших криз, викликаних керованими Москвою політиками.

Наш приклад вартий згадки сьогодні. Ми зуміли захистити право і демократію у законний і цивілізований спосіб.

Америка стане сильнішою. Світова демократія стане сильнішою. Україна стане сильнішою.

Вірю в це”, – йдеться у повідомленні Арсенія Яценюка.

Реклама

Залишити коментар