Масована атака 15 серпня: сили ППО знешкодили 127 російських дронів

У ніч на 15 серпня українські сили протиповітряної оборони успішно знешкодили 124 російські безпілотники та 3 боєприпаси “Бандероль”. Загалом агресор випустив по території країни 152 ударні дрони різних модифікацій.

Про це повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ, передає TVA.ua.

Масована атака дронів на Україну

З 18:00 14 серпня Росія розпочала масштабний обстріл українських територій. Для удару окупаційні війська застосували 152 ударні апарати. Серед випущених цілей були дрони-камікадзе Shahed, зокрема реактивні версії, а також безпілотники “Гербера”, імітаційні дрони “Пародія” та баражуючі боєприпаси “Бандероль”. Запуски здійснювалися з російських міст Курськ, Орел, Міллєрово та Приморсько-Ахтарськ, а також із тимчасово захопленого Донецька.

Для відбиття нападу були залучені авіаційні підрозділи, мобільні вогневі групи, зенітно-ракетні війська, фахівці радіоелектронної боротьби та підрозділи безпілотних систем.

Звіт ПС. Фото: ПС

Станом на 09:00 оборонцям вдалося збити та подавити 124 апарати типів Shahed і “Гербера”, а також 3 боєприпаси “Бандероль”. Повітряні цілі ліквідовували у південних, східних та північних регіонах держави.

Водночас зафіксовано влучання ворожих засобів у 16 локаціях. Ще в одному місці виявлено наслідки падіння уламків від збитих апаратів.

Реклама

Залишити коментар