Арсеній Яценюк в День пам’яті жертв Голодомору: Ми не сміємо дозволити світові забути цей злочин

«Спроби стерти навіть згадки про вбивство голодом українського селянства – це спроби стерти Україну, її минуле й майбутнє, її жертву та її боротьбу з книги людського буття», – наголосив прем‘єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у День пом’яті жертв Голодомору.

Він підкреслив, що протягом десятиліть геноцид Кремля проти нашого народу категорично заперечувався: «Радянський режим робив усе можливе, щоб ліквідувати навіть натяк на пам’ять», повідомляє пресслужба партії.

«Ми не сміємо дозволити світові забути цей злочин», – зазначив Арсеній Яценюк.

«Навіть якщо у когось з нинішніх можновладців раптом відбирає мову і думку, навіть якщо в них не вистачає сил осягнути його масштаби і наслідки для всього людства, кожен з нас, українців, не має права це забути», – наголосив лідер НФ.

Він закликав підтримувати такі ініціативи, як «Зерна правди»: «Так ми промовляємо до мільйонів замордованих голодом, до дітей і старих, до тих, хто не вижив, і тих, хто не народився».

«Увічнимо кожного, не дамо замовчати, приховати українську трагедію. Забуття про злочин вбиває, правда визволяє і дає майбутнє», – зазначив Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар