Уряд схвалив рішення про купівлю 20 нових тролейбусів для Чернівців

Сьогодні, 25 листопада, на своєму засіданні Уряд схвалив розпорядження КМУ “Про залучення коштів позики від ЄІБ для реалізації проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ” у розмірі 200 млн євро, які будуть спрямовані на оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Зокрема й у Чернівцях.

Про це повідомляє міністерство інфраструктури України у Facebook.

“Уряд остаточно дав “зелене світло” продовженню нашого спільного з ЄІБ проєкту з оновлення громадського транспорту у різних українських містах і уповноважив мене підписати відповідну фінансову угоду з банком від української сторони”, – написав Криклій.

Попередньо вже визначено 18 міст-учасників проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ”. Це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації фінансової угоди з банком.

Зокрема, згідно із оприлюдненою міністерством інфографікою для Чернівців планується закупити 20 нових тролебусів.

Уряд уповноважив Міністра Владислава Криклія підписати фінансову угоду з ЄІБ щодо проєкту «Міський громадський транспорт…

Опубліковано Міністерство інфраструктури України Середа, 25 листопада 2020 р.

Реклама

Залишити коментар