На Буковині судитимуть члена ДВК та виборця – прокуратура

Сторожинецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно члена дільничної виборчої комісії за надання виборчого бюлетеня, особі, яка не мала права його отримувати (ч.3 ст. 158-1 КК України) та виборця за отримання виборчого бюлетеня особою, яка не має права його отримувати (ч.3 ст. 158-1 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

За матеріалами слідства, встановлено, що член дільничної виборчої комісії, в день голосування, за попередньою домовленістю з виборцем, видала останньому чотири виборчі бюлетені на ім’я його дружини. Протиправні дії чоловіка зафіксували офіційні спостерігачі під час спроби вкинути зазначені виборчі бюлетені у скриньку для голосування.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснював Сторожинецький відділ поліції ГУНП в Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Реклама

Залишити коментар