КСУ замовив ґрати на двері та вікна

Фірма, що досі виграла лише два тендери – на ремонт приміщень Офісу генерального прокурора – виграла тендер на установку ґрат на будівлі Конституційного Суду упродовж кількох годин після його оголошення.

Це витікає з оголошення та результатів тендеру, оприлюднених у системі електронних торгів Прозорро.

“Оголошення про проведення. Дата оприлюднення: 30 жовтня 2020. Укладений договір: 30 жовтня 2020”, – йдеться в оголошенні.

Як випливає з тендерної документації, замовник в особі Конституційного Суду України замовив за 48,783 тис. грн металеві ґрати на двері та вікна першого поверху в будівлі за адресою Київ, вул. Жилянська, буд. 14 (місце розташування суду – ред.).

У тендері взяв участь один учасник – ТОВ “ТРЕЙД ТУЛС”, який, за кілька годин після оприлюднення тендерного оголошення, виграв торги, запропонувавши визначену замовником вартість робіт.

При цьому, як витікає з відкритих даних системи Youcontrol, ТОВ “ТРЕЙД ТУЛС”, має в своєму активі ще лише два виграні тендери. В них товариство взяло участь за тиждень до тендеру КСУ – 21 жовтня 2020 року. Згідно з умовами цих тендерів, “ТРЕЙД ТУЛС” за 119,399 тис. грн має здійснити поточний ремонт фасаду адміністративної будівлі Офісу генерального прокурора, за адресою: м. Київ, вул. Гусовського, 9. А також, за 280,109 тис. грн – здійснити поточний ремонт службових приміщень на 5-му поверсі адміністративної будівлі Офісу генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15.

Реклама

Залишити коментар