Тихановська виступила на Київському безпековому форумі

Боротьба українців за свої права і майбутнє країни була одним із прикладів, що спонукали білорусів до протестів проти фальсифікації президентських виборів

Про це заявила лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська в ході онлайн-включення на спеціальному Київському безпековому форумі , повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я захоплююся духом солідарності, який можна відчути від України і української нації щодо Білорусі. Дякую, наші дорогі брати і сестри, за підтримку наших мирних протестів … Нас спонукала і ваша готовність відстоювати свою гідність, національну свободу, свої права і своє майбутнє », – сказала Тихановська.

За її словами, раніше українці підтримали безперервний ланцюжок визвольних виступів, що йдуть від «Солідарності» в Польщі, рухів у країнах Балтії, в Чехії, Словаччині. Тепер же цей порив до свободи підхопили білоруси.

«Подих свободи в Східній Європі вже ніхто не зможе зупинити», – переконана Тихановська.

Вона підкреслила: «За що ми боремося? За свободу, за наше право на те, щоб нас поважали. Але також і за незалежність наших народів. Так само, як ви боретеся за територіальну цілісність України в рамках міжнародно визнаних кордонів, ми боремося за Білорусь і за незалежну націю. За вашу і нашу свободу! ».

Реклама

Залишити коментар