В Одесі повертають радянські назви вулиць

В Одесі повертають старі назви вулиць, які раніше потрапили під закон про декомунізацію, повідомив мер міста Геннадій Труханов.

“Ми продовжуємо процедуру повернення одеським вулицям попередніх назв. Це ті вулиці, які раніше були перейменовані особистим рішенням екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, в рамках процесу декомунізації”, – написав мер на сторінці у Facebook, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що міська історико-топонімічна комісія підтримала його звернення і постановила повернути попередні назви проспекту Маршала Жукова і вулиці 25-ї Чапаєвської Дивізії.

“Для цього є всі законні підстави. Зокрема, Георгій Жуков не підпадає під закон про декомунізацію, оскільки є борцем з фашизмом. Те саме стосується і вулиці 25-ї Чапаєвської Дивізії – легендарного формування, яке захищало наше місто від окупантів у роки війни”, – наголосив Труханов.

Мер додав, що головні кроки вже зроблені, але попереду ще багато роботи, однак він пообіцяв зробити “все можливе, щоб остаточно відновити історичну справедливість”.

Труханов балотується на посаду мера Одеси (від партії “Довіряй ділам”).

Реклама

Залишити коментар