Каспрук вважає, що його відсторонили з посади мера через вступ до “партії мерів”

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук пов’язує рішення Верховного суду України щодо його відсторонення від посади із його політичною діяльністю.

Про це Каспрук сказав у інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ, передає МБ.

“Це однозначно пов’язано з моєю політичною діяльністю, тому що ця справа не господарська, вона політична. Верховний Суд відмовився ставити крапку у цій справі і відправив її на новий розгляд. Не вірю у збіг. Понад рік чекав розгляду цієї справи у касації, а справу “витягли” з-під сукна саме тоді, коли ми з іншими мерами вирішили створити політичну силу для захисту інтересів місцевого самоврядування. І саме перед місцевими виборами”, – сказав відсторонений міський голова.

Каспрук додав, що на Буковині “Слуги народу” не мають гідної кандидатури на посаду мера.

“Загалом перемогу на місцевих виборах в ОТГ вони можуть здобути, лише залучившись підтримкою місцевих еліт. У Чернівцях це профірташівська команда Продана, яка і втілює сценарій відставки Каспрука. Після вступу у “Пропозицію” мене вже сприймають не тільки як мера, який заважає місцевим ставленикам олігархів дерибанити ресурси громади, а й як частину спільноти, що здатна одержати підтримку людей не тільки на місцевих виборах, а й на загальнонаціональному рівні. Для центральної влади це вже серйозна конкуренція. І такі проблеми не лише у мене, тиск іде на місцеве самоврядування по всій країні, на тих його представників, які створюють конкуренцію “слугам народу” на місцевих виборах. Використання у цій ситуації судів – це нечесна боротьба, але, на жаль, звична для України практика”, – сказав відсторонений міський голова.

Як відомо, минулої п’ятниці Верховний суд України скасував дію рішень двох судів про поновлення міського голови Чернівців Олексія Каспрука, відсторонивши його від посади. Водночас ВС передав справу щодо Каспрука на повторний розгляд судом першої інстанції.

У партії “Пропозиція” заявили, що відсторонення цього посадовця “відвертим політичним тиском на місцеве самоврядування”.

 

Фото – proposition.org.ua

Реклама

Залишити коментар