Верховний суд відсторонив Каспрука з посади мера Чернівців

Верховний суд скасував рішення апеляційного суду про відсторонення міського голови Чернівців Олексія Каспрука та відправив справу на повторний розгляд Чернівецького окружного адміністративного суду.

Про це повідомив Олексій Каспрук, пише molbuk.ua.

За його словами, ВС сьогодні на своєму засіданні ухвалив рішення, згідно з яким Каспрука відсторонено від посади мера Чернівців на період нового розгляду цієї справи судом першої інстанції – Чернівецьким окружним адміністративним судом.

“Справа відправлена повторно на новий розгляд судом першої інстанції. До того часу, суд розглядатиме цю справу, діятиме рішення Чернівецької міської ради про моє дострокове припинення повноважень”, – сказав міський голова.

26 липня 2018 року Чернівецька міська рада 29-ма голосами депутатів шляхом таємного голосування достроково припинила повноваження Олексія Каспрука. Відтоді повноваження мера у Чернівцях упродовж дев’яти місяців виконував секретар міськради та політичний опонент Каспрука Василь Продан.

У квітні 2019 року Чернівецький окружний адміністративний суд визнав незаконним рішення про відставку Каспрука, після чого він був поновлений на посаді. Пізніше секретар міськради Продан подав апеляційну заяву на рішення суду першої інстанції, в якій просив суд повністю скасувати дію ухвали. Також апеляцію подав і Каспрук, який не погодився із пунктом судового рішення, в якому було вказано, що Продан під час голосування за відставку міського голови не мав конфлікту інтересів.

12 листопада у Вінниці Cьомий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення першої інстанції про незаконність рішення Чернівецької міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука.

Реклама

Залишити коментар