Святослав Вакарчук вдруге відмовляється від повноважень народного депутата

Народний депутат від партії «Голос» Святослав Вакарчук оголосив про складання мандата. Він сказав про це на пресконференції в Києві 11 червня, передає Радіо Свобода.

Як відомо, у березні Вакарчук залишив посаду голови партії «Голос». 11 березня з’їзд «Голосу» обрав новою керівницею партії Кіру Рудик.

Вакарчук тоді запевнив, що як лідер буде продовжувати розбудовувати партію.

Партія «Голос», створена фронтменом рок-гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком, отримала 20 мандатів за результатами позачергових парламентських виборів, проведених у липні 2019 року. Сам він був першим номером у списку партії.

На позачергових парламентських виборах 2007 року лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук був обраний до Верховної Ради за списками блоку «Наша Україна – Народна самооборона». У вересні 2008 року він подав заяву про складання депутатських повноважень, через три місяці парламент позбавив його мандата. За той час роботи в Раді Вакарчук не подав жодного законопроєкту, пише видання.

На позачергових парламентських виборах у вересні 2007 року лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вже був обраний до Верховної Ради. У вересні 2008 року він подав заяву про складання депутатських повноважень.

Реклама

Залишити коментар