ПАТ “Аграрний фонд” очолив Богдан Банчук, син колишнього прокурора Чернівців

Колективу ПАТ “Аграрний фонд” офіційно представили нового керівника підприємства – в.о. голови правління Богдана Банчука. На даний момент новий керівник підприємства приступив до виконання своїх обов’язків, повідомляє пресслужба Аграрного фонду.

33-річний Богдан Банчук – син колишнього заступника генпрокурора Миколи Банчука з Буковини, який з кінця 80-х обіймав різноманітні посади в органах прокуратури, а минулого літа він став консультантом глави СБУ Баканова. Про це повідомляє Центр Протидії Корупції, пише molbuk.uа.


Сім’я Банчуків володіє 5 будинками, один з яких – площею 440 кв м – знаходиться у Чернівцях. Крім того, у володінні Банчуків 112-метрові апартаменти в Києві, понад 10 земельних ділянок, $400 000 лише готівкою, Mercedes GL350, ювелірні вироби, гаражі, офіси. При цьому, Банчук-старший майже все життя обіймав держпосади.

У свою чергу Богдан Банчук, як відзначають активісти, починав кар’єрний шлях із МЗС. А після Революції Гідності, коли його батько став заступником генпрокурора, в 27 років став заступником голови Сокирянської РДА на Буковині. Згодом працював в структурах Укроборонпрому. Аж тепер він – новопризначений очільник Аграрного фонду.

Також примітно, що ще студентом він став власником 140-метрових апартаментів в Києві. Окрім того, разом з дружиною вони володіють ще однією квартирою в столиці на 135 квадратів, будинком на 350 квадратів, 17-ма земельними ділянками, їздять на Mercedes і Lexus загальною вартістю 1,4 млн грн.

 

Реклама

  • Будь-яке призначення на дану посаду викликало б шквал різноманітного роду негативу тому ,що дана посада є ласим шматком для будь-якого високопосадовцям, тому не дивно, що Богдану Миколайовичу доводиться на даний момент вислуховувати це все в свою сторону!!!всі в один голос кричали,що хочуть нові обличчя !!!!Старі обличчя на керівних посадах ми вже бачили!!!!((((і до чого це призвело в Україні!!!Ось це нове обличчя,але нашому народу знову не догодиш,знову не те!!!Люди схаменіться врешті решт,дайте можливість спробувати дійсно гідному кандидату проявити свої професійні якості!!! «СТАРПЕРІВ»ми вже натерпільсь!((А Богдану Миколайовичу бажаю терпіння та успіху на даній посаді!!!)

Залишити коментар