На початку березня в Україні та на Буковині зокрема лише почали проявлятись перші ознаки майбутньої епідемії коронавірусу. Тож більшість людей, а серед них і ті, хто повернувся з-за кордону та члени їхніх родин, продовжували вести активний спосіб життя. Їх не можна звинувачувати в цьому, адже на той час інформації про коронавірус, його симптоми та шляхи передачі було ще недостатньо. У результаті вірус швидко розповсюдився територією області. Тепер жінка, яка “привезла” вірус до Колінківців, переживає за життя своїх рідних, яким односельці начебто погрожували розправою. А родина зі Сторожинеччини, котра контактувала з, як потім з’ясувалося, хворими на коронавірус робітниками, вже третій тиждень на самоізоляції.
COVID-19 на Буковині. Що відбувається в ізольованих селах Чернівецької області?
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)