Завтра виконком може підвищити ціну за проїзд у чернівецьких тролейбусах

У вівторок, 28 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Чернівецької міськради, на якому можуть ухвалити рішення про підвищення вартості проїзду в електротранспорті міста з 1 лютого 2020 року.

Як повідомляє molbuk.ua з посиланням на відповідний проект рішення, який зареєстровано на сайті міськради, пропонується встановити тариф на проїзд у тролейбусах у розмірі 5 грн за поїздку. Водночас пропонується встановити граничний розмір вартості проїзду в тролейбусах у нічний час (з 23.00 до 05.00) у розмірі 10 грн за поїздку.

Окрім того, пропонується встановити вартість проїзду в електротранспорті для студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів у розмірі 3 грн за одну поїздку на період навчального року.

При цьому, для учнів шкіл пропонується встановити тариф у розмірі однієї гривні за одну поїздку на період календарного року.

Водночас пропонується, щоб знижки на проїзд у тролейбусах у нічний час не діяли для жодної категорії громадян.

Проект рішення пропонує встановити вартість місячного проїзного квитка у розмірі 240 гривень, а вартість проїзду при безготівковій оплаті за проїзд (електронними засобами платежу, “карткою чернівчанина” тощо) – встановити у розмірі 4 грн за поїздку.

Також у проекті документу зазначено, що економічно обгрунтованим тарифом буде встановлено 6,40 грн.

Раніше у департаменті ЖКГ відбулися громадські слухання, під час яких прийняли рішення про підвищення вартості проїзду в тролейбусах у Чернівцях.

Реклама

Залишити коментар