Перинатальний центр обіцяють здати до 10 березня

Про це повідомили у прес-службі Чернівецькій обласній адміністрації, передає molbuk.ua

Про можливу дату переходу, 14 січня, в ході зустрічі з колективом КНП “Міський клінічний пологовий будинок №1” повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

“Приміщення перинатального центру майже готове. Заплановано, що до 10 березня 2020 року на даному об’єкті мають повністю завершитись будівельні роботи. Очікуємо отримати сертифікат на будівлю. З наступного тижня заплановано розпочати перевезення медичного обладнання, яке знаходиться на складах Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА”, – зазначив Богдан Ковалюк.

За словами Богдана Ковалюка, здійснюються підготовчі дії щодо кадрового складу перинатального центру.

“Колектив пологового будинку №1 у повному складі буде переведений у новий пологодопоміжний заклад – перинатальний центр. При цьому, жодні юридичні, правові та фінансові наслідки даних змін на колектив не вплинуть”, – сказав Богдан Ковалюк.

Також працівників закликали визначити потребу в додатковому медичному обладнанні, відповідно до структурних підрозділів перинатального центру. Це необхідно для того, щоб паралельно до завершення будівельних робіт були проведенні процедури закупівель.

Реклама