У Львові вуличному музиканту розбили гітару за російські пісні

В неділю, 3 листопада, у центрі Львова невідомі розбили гітару вуличному музикантові, який виконував російськомовні пісні.

Це трапилось під час рейду ВГО “Сокіл”. Однак в організації заявляють, що лише “проводили профілактичні бесіди”, а інструмент розбили “невідомі патріоти”.

Про це у коментарі сайту 032.ua розповів керівник Львівської обласної організації ВГО “Сокіл” Богдан Федун.

“Ми зним спілкувалися на попередніх рейдах, сюди вже прийшли коли техніка була розбита. В цей момент були на сусідній вулиці, також спілкувалися з вуличними музикантами. Один з членів нашої організації який стояв і дивився, чи не будуть співати ці музиканти російською, якраз і був свідком як невідомі патріоти розбили техніку, після чого туди зразу прийшли ми”, — розповів Богдан Федун.

За інформацією зі сторінки ВГО “Сокіл” у Faceboook, подібні рейди активісти організації проводять періодично.

“3 листопада відбувся черговий рейд проти вуличних музикантів, які співають російською мовою. Активісти пройшлись центральними вулицями міста Львова. Тішить те, що після кількох таких рейдів у центрі нашого міста майже не чутно пісень, які виконуються мовою окупанта. Також, з деякими музикантами були проведені профілактичні роботи,” – повідомили в організації.

 

Раніше Львівська обласна рада у серпні виграла суд щодо мораторію на публічний російськомовний культурний продукт на території Львівщини. Позивачем була організація Віктора Медведчука “Український вибір”.

Реклама

Залишити коментар