Засуджений у Білорусі журналіст Шаройко вже в Україні

Український журналіст Павло Шаройко, якого в Білорусі засудили до 8 років позбавлення волі за нібито шпигунство, вже перебуває в Україні.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у Twitter.

“Іще один український в’язень, журналіст Павло Шаройко, засуджений у Білорусі до 8 років, був помилуваний і вже вдома в Україні”, – написав він.

У свою чергу, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розмістила на своїй сторінці у Facebook відео зустрічі з українським журналістом.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з представниками українських ЗМІ 26 вересня заявив, що готовий найближчим часом вирішити питання щодо помилування засудженого в Білорусі за нібито шпигунство українця Павла Шаройка в обмін на аналогічні кроки стосовно обвинуваченого в Україні білоруського громадянина Юрія Політіки.

Власкор “UA: Українське Радіо” в Білорусі, громадянин України Павло Шаройко був затриманий у Мінську 25 жовтня 2017 року. Комітет держбезпеки Білорусі висунув йому обвинувачення в шпигунстві та створенні агентурної мережі. Його засудили на 8 років позбавлення волі.

У п’ятницю, 4 жовтня, в Житомирі проходить пленарне засідання Другого форуму регіонів України й Білорусі за участю президентів двох країн Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

Реклама

Залишити коментар