Подвійне вбивство в Кіцмані: поліцейські розповіли, чому син міг вбити матір

Жінка, яку знайшли вбитою у Кіцмані, часто сварилася зі своїм сином.

Про це сьогодні, 4 жовтня, на прес-конференції повідомив заступник начальника слідчого управління ГУНП у Чернівецькій області Дем’ян Голянський.

“Сім’я нормальна, у зловживанні спиртним не були помічені. 41-річна жінка жила у місті Кіцмань, а працювала у Чернівцях на одному з приватних підприємств з пошиву одягу. У будинку видно, що тривав ремонт. Замінено вікна та двері. Хату утеплили, поштукатурили. Видно, що намагалися щось робити по мірі можливого”, – Дем’ян Голянський.

Встановлено, що останні два місяці хлопець мешкав окремо від матері — з дідусем. У хлопця було діагностовано хронічний психологічний розлад. Після лікування він проживав з матір’ю, а потім переїхав до своїх родичів.

“Встановлено, що між сином та матір’ю раніше були конфлікти. Він отримував допомогу як інвалід у сумі 3 тисячі гривень. Так як мати була його опікуном, вона до 18 років розпоряджалася коштами хлопця. І через ці гроші вони часто сварилися. Вже після повноліття він розпоряджався своїми коштами сам”, – розповів на прес-конференції начальник Кіцманського відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області Юрій Харченко.

Також поліцейські зазначають, що матір неодноразово дорікала сина у його неповноцінності.

“Вона його часто попрікала, що він неповноцінний. Ми вважаємо, що це могло стати основним мотивом вчинення правопорушення”, – сказав заступник начальника слідчого управління ГУНП у Чернівецькій області Дем’ян Голянський.

Поліцейські повідомили, що мають достатньо доказів, які нам дають підстави вважати, що саме син вчинив дане правопорушення.

“Наразі у нас достатньо доказів, які нам дають підстави вважати, що саме син вчинив дане правопорушення. Ми бачимо, як побудована логіка самого правопорушення, можемо сказати, що воно відповідає його розвитку, зважаючи на діагноз. Встановлено ряд свідків, які чітко вказали, кого бачили біля будинку, біля криниці. За всіма ознаками, вбивство сталося у будинку”, – повідомив Дем’ян Голянський.

Найближчим часом особа буде оголошена у розшук з метою її якнайшвидшого затримання.

Реклама

Залишити коментар