Україна розгромила Литву в матчі відбору Євро-2020

У п’ятому турі кваліфікації на Євро-2020 збірна України з футболу з розгромним рахунком перемогла на виїзді команду Литви — 3:0.

Гості відкрили рахунок вже на 7-й хвилині, коли майстерна комбінація на підступах до штрафного суперника завершилася пасом Марлоса на Зінченка, а той на паузі обіграв воротаря Литви.

Надалі жовто-сині вміло контролювали хід гри та зміцнили свою перевагу на 27-й хвилині. Відзначився Марлос після обрізки суперника, до якої призвів умілий пресинг.

У другому таймі підопічні Андрія Шевченка продовжили розвивати свій успіх в неспішному темпі. Під кінець години гри результат став розгромним – ударом з-за меж штрафного відзначився Руслан Малиновський.

Тим самим Україна набрала 13 очок і закріпилася на першому місці в групі B. Найближчий переслідувач Люксембург відстає на дев’ять балів при грі в запасі.