Науковці збираються гнати “атомний” самогон під Чорнобилем

Для виготовлення експериментальної партії “АТОМІК” використовувалась вода з Чорнобильських свердловин.

Вчені з Британії та України створили, використовуючи методику “homemade”, експериментальну радіоактивно-безпечну пшеничну горілку “Atomik”. Про таке повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження.

“Для виготовлення експериментальної партії “АТОМІК” використовувалась вода з Чорнобильських свердловин. Дистильований алкоголь розводили з мінеральною водою з глибокого водоносного шару в місті Чорнобиль, який має схожий хімічний склад з ґрунтовими водами регіону Шампань у Франції. У воді не було виявлено радіоактивного забруднення”, – йдеться у тексті повідомлення.

Крім того, у своєму звіті науковці також представили результати дослідницького проєкту, який тривав 3 роки і полягав у вивченні міграції радіонуклідів із ґрунтів зони відчуження до сільськогосподарських культур, вирощених на цій території. В експериментальних зразках, вирощених у рамках проєкту, вони виявили незначне перевищення допустимої концентрації (20 Бк/кг) стронцію-90. Але оскільки у процесі виготовлення алкоголю кількість «домішок» у зерні зазвичай зменшується, то у готовому напої вони змогли виявити лише природний радіонуклід вуглець-14. Концентрація вуглецю-14 була не більшою, ніж у будь-якому іншому алкогольному напої.

“Вчергове британські вчені вразили світ унікальним досягненням і довели, що “неможливе стає можливим”. На цей раз у тісній співпраці з українськими науковцями вони продемонстрували, що у чорнобильській зоні можна створити чистий радіаційно безпечний продукт із традиційним смаком. Отже, чорнобильська горілка – це більше не один із міфів, а реальність”, – розповів Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Реклама

Залишити коментар