Переїзд Зеленського в новий офіс коштуватиме 300 мільйонів гривень

Переоблаштування Українського дому в Офіс президента, яке можуть почати вже в серпні, буде коштувати близько 300 мільйонів гривень і забере близько одного року часу.
Про це на презентації концепції нового Офісу президента заявив співавтор проекту, засновник майстерні 33ВY Architecture Іван Юнаков, повідомляє Корреспондент з посиланням на Інтерфакс-Україна.
“У цілому команда працює близько двох місяців. Ми готуємо технічне завдання для того, щоб проектний інститут, який має доступ до секретної інформації, зміг зробити проект за техзавданням”, – повідомив Юнаков.
Він також заявив, що з урахуванням уже виконаної роботи на всі узгодження проекту потрібно близько місяця.
“При нормальному фінансуванні терміни реалізації становитимуть шість-десять місяців”, – розповів Юнаков.
У рамках проекту планують добудувати невелику одноповерхову скляну будівлю, де розмістяться центр прийому громадян та інформаційний центр, а також побудують підземний паркінг, облаштовуватимуть ландшафтну зону і запустять оновлений фонтан.
“У приміщеннях зі старим радянським інженерним обладнанням, які займають майже 4 тис. кв. м, буде зроблений підземний паркінг на 100 машиномісць. Також буде прибудовано паркінг для відвідувачів на 34 машиномісця. У центрі атріуму планується звести скульптуру сучасного мистецтва, ми поставили (на візуалізації) звичайне дерево, але його там не буде”, – сказав Юнаков.
Реклама

Залишити коментар