Зеленський не обіцяв знизити тарифи, а просто жартував – Герус

Представник Зеленського в Кабміні стверджує, що президент жартував про тарифи під час виборів і прямих обіцянок про їх зниження не давав.

Президент України не давав обіцянок знизити тарифи для населення. Про це в ефірі програми Ось воно як в YouTube каналі BIHUS info заявив представник президента Володимира Зеленського в уряді Андрій Герус, пише Корреспондент.
“Зеленський безпосередньо ніде не обіцяв зниження тарифів, хоча ми всі розуміємо і він розуміє, що це є проблемою. Якщо подивитися, що саме говорив Зеленський в ролику про тарифи, то там він заявляв про необхідність збільшення видобутку газу, інвестування та розвиток експорту. Тоді ціна на газ в нашій країні впаде на 20-30%, а може, й більше”, – сказав Герус.
Він підкреслив, що Володимир Зеленський ніколи не давав обіцянки знизити тарифи, оскільки в такому випадку виглядав би “популістично”.
Герус не знає, коли в Україні знизять тарифи, проте уточнив, відповідаючи на питання про обіцянки Зеленського щодо тарифів, що виборці побачили те, що хотіли побачити.
“Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про “Роттердам+”, що це несправедливо, що це корупційна формула. Але прямих обіцянок він не давав. Звичайно, люди десь у напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити”, – додав Герус.
Реклама

Залишити коментар