Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня

Кандидат у президенти Петро Порошенко закликав кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на Олімпійський стадіон 14 квітня. 

Про це Порошенко заявив ввечері 7 квітня в ефірі телеканалу “Україна”, повідомляє “Українська правда”.

Він зазначив, що дискусії щодо форми мають бути припинені: “Маємо перейти до дискусії по суті. А це можливо лише на дебатах”.

“Пан Зеленський пропонував стадіон. Переконаний, що стадіон – не найкраще місце для проведення такої дискусії. Але якщо він його вибрав і в будь-якому іншому місці відмовляється проводити дебати – 14 квітня, на республіканському (Олімпійському – ред.) стадіоні – де і запропонував пан Зеленський – чекаю на нього”, – заявив Порошенко.

“Думаю, 19 чи 20 година – буде оптимальним часом. Запрошую глядачів, усі канали, щоб дебати було проведено у місці та в часі, як хотів пан Зеленський, і не дати йому зійти з цієї його пропозиції. Це буде безвідповідально щодо країни і виборців”, – додав він.

“У випадку неправильного вибору, коли люди помилилися, не знаючи змісту, – програє країна, вона буде позбавлена майбутнього. … Йдеться не про те, які декларації роблять кандидати, а про те, чи достатньо сильним є президент, щоб протистояти діям країни-агресора, боронити державу як президент і головнокомандувач… Бо Путін (президент РФ Володимир Путін  – ред.) хоче слабкого президента, щоб забезпечити собі реванш. Переконаний, що Україна цього не дозволить”, – зазначив Порошенко.

Реклама

Залишити коментар