Глибоцьку ОТГ відвідала делегація з Австрії

На Буковину делегація прибула, щоб оцінити результати діяльності проектів Глибоцької громади, на здійснення яких Австрійська агенція розвитку та Програма розвитку ООН в Україні у 2017 році виділила кошти.

Про це повідомляє видання “Чернівці.online“.

На засідання ради проекту “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей”, яке 4 квітня відбулося у с. Михайлівці, прибула численна делегація – голова координаційного бюро Австрійської Агенції Розвитку в Кишиневі Олександр Карнер, програмний координатор Австрійської Агенції Розвитку Діана Целас, програмний менеджер Австрійської Агенції Розвитку в Кишиневі Отілія Сірбу, радник з питань демократичного управління ПРООН Маркус Бранд, керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах Мустафа Саіт Аметов.

Гості відвідали Буковинську сироварню “Добрі Ґазди”, яка запрацювала у березні 2018 року у рамках проекту громади “Економічний розвиток сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Створення лінії по переробці молока на м’які, тверді сири та сметану”.

“У 2018 році три десятки михайлівських родин об’єдналися в кооператив. Кооператив – неприбутковий, основну вигоду отримують мешканці михайлівки, які здають на сироварню молоко, бо купують у селян молоко за ціною 9-10 грн. за літр. У сироварні встановлено сучасне обладнання, на якому виготовляють тверді та м’які сири за голландською й італійською технологією. Щоранку селяни приносять на сироварню свіже ранішнє молоко. Якість молока ретельно перевіряється працівниками сироварні”, – розповів голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.

Опісля члени делегації відвідали апітерапевтичний оздоровчий комплекс “Мивіра”.

“Це єдиний на Буковині апітерапевтичний оздоровчий комплекс. У нас ви можете замовити цілющий сон на вулику, дегустацію продуктів бджільництва, цікаві екскурсії”, – розповів господар комплексу Михайло Баловсяк.

Європейські гості високо оцінили результати використання наданих Австрійською Агенцією Розвитку та Програмою Розвитку ООН в Україні коштів та висловили готовність до подальшої плідної співпраці з Глибоцькою ОТГ.

Реклама

Залишити коментар