Чернівецька журналістка заявила про перешкоджання професійній діяльності на зборах церковної громади – поліція

Кореспондентка одного з чернівецьких інтернет-порталів заявила про перешкоджання з боку вірян у здійсненні її журналістської діяльності.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Зазначається, що під час зборів парафіян у селі Васловівці Заставнівського району до поліції звернулася кореспондентка одного із чернівецьких інтернет-порталів та заявила про перешкоджання її журналістській діяльності з боку вірян.

“Наразі працівники Заставнівського відділення поліції перевіряють отриману інформацію. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, у неділю, 27 січня, у селах Задубрівка і Васловівці Заставнівського району та Ясени на Сторожинеччині релігійні громади обговорювали питання переходу з УПЦ Московського патріархату до ПЦУ та користування культовими спорудами.

Безпеку учасників зборів забезпечували працівники місцевих відділків та обласного управління Нацполіції. Вірянам повідомили про заходи, які проводить поліція для забезпечення публічної безпеки та правопорядку, недопущення правопорушень на релігійному ґрунті та роз’яснили передбачену законом відповідальність за порушення публічного порядку.

У поліції зазначають, щоб попередити будь-яке протиправне діяння, поліцейські посилено патрулювали території поблизу культових споруд і місць проведення зборів парафіян.

За результатами зборів усі три церковні громади ухвалили рішення про перехід із підпорядкування Українській православній церкві Московського патріархату до Православної церкви України.

Також, як зазначили поліцейські, збори вірян відбулися без порушень публічного порядку.

Реклама

Залишити коментар