У ПАРЄ телеведуча росТБ вкотре “відзначилася” скандалом з українськими нардепами

Після розгляду Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції про загострення на в Азово-Керченській акваторії у Палаці Європи мали місце кілька сварок між українськими депутатами та ведучою телеканалу “Росія” Ольгою Скабєєвою.

На сесії ПАРЄ знімальна група на чолі з телеведучою Ольгою Скабєєвою та у супроводі двох експертів стали єдиними представниками російських державних ЗМІ, пише “Європейська правда

Скабєєва відома тим, що минулої осені, коли у ПАРЄ також розглядали російське питання, намагалася перешкоджати роботі асамблеї.

Цього року вона поводилася менш агресивно, але також намагалася втрутитися у кожне спілкування українських депутатів із журналістами.

Черговий такий інцидент стався за участі першого віце-спікера Ірини Геращенко.

Представниця пропагандистського телеканалу “Росія 1” Ольга Скабєєва провокативно й агресивно намагалася втручатись у спілкування Геращенко з українськими журналістами.

Це викликало обурення з боку деяких представників ЗМІ, а також народного депутата Борислава Берези, який фізично “прикривав” колегу по парламенту та заблокував доступ до Геращенко представників “групи підтримки” російського державного телеканалу.

Після нетривалої штовханини депутати відтіснили Скабєєву від Геращенко. Коли остання зайшла до зали, конфлікти між представницею російського ТБ та іншими депутатами продовжилися.

Реклама

Залишити коментар