Ректор ЧНУ заявив про відставку

Ректор Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Степан Мельничук заявив про намір написати заяву на звільнення 15 січня 2019 року.

Як стало відомо телеканалу ТВА з власних джерел, про це ректор заявив сьогодні на зборах трудового колективу університету.

Контракт у Мельничука закінчується у червні, але для того, щоб не переривати навчальний процес виборами нового керівництва вишу, він іде з посади достроково, – пояснив своє рішення ректор.

Тепер після відставки вчена рада має прийняти рішення про вибори ректора. Очікують, що нового керівника ЧНУ обиратиме орієнтовно в березні наступного року.

За даними джерела, зараз на посаду ректора найбільше претендують академік АН ВШ України Олег Ангельський та перший проректор Роман Петришин. З останнім ЗМІ та громадські активісти пов’язують серію гучних фінансових оборудок ЧНУ.

Також амбіції позмагатися за звання керівника університету мають декан факультету історії, політології та міжнародних відносин Олександр Добржанський та декан юридичного факультету Петро Пацурківський

 

Фото МБ

Реклама

Залишити коментар