Пожежа у Львові: міськрада припинила роботу Різдвяного ярмарку

Львівська міська рада прийняла рішення припинити роботу ярмарку, повідомляє в суботу, 22 грудня, Корреспондент з посиланням на прес-службу мерії.
“Комісії повинні до 17:00 23 грудня обстежити ярмарки на наявність газового обладнання і перевірити стан їхньої протипожежної безпеки. Потім буде прийняте відповідне рішення про доцільність відновлення роботи ярмарків. Також мерія направить відповідне звернення до правоохоронних органів щодо вжиття відповідних заходів та притягнення до відповідальності винних”, – йдеться в повідомленні.
Як доповів на засіданні начальник управління охорони здоров’я міськради Володимир Зуб, постраждалим надається вся необхідна медична допомога. Загалом госпіталізовано п’ятьох осіб, з яких двоє перебувають у реанімації.
“За медичною допомогою звернулися п’ятеро осіб: четверо доставлені у восьму міську лікарню бригадою швидкої медичної допомоги та один звернувся самостійно. Всі п’ять осіб мають опіки різних частин тіла. Двоє людей госпіталізовані в реанімаційне відділення у зв’язку з тяжкістю стану, і три людини госпіталізовані в опікове відділення”, – доповів чиновник.
За його словами, всі пацієнти забезпечені медикаментами з резервів надзвичайних ситуацій. На місці були присутні заступник головного лікаря з хірургічної роботи, завідувач опікового відділення, всі необхідні фахівці, які надають допомогу.
Також, за його даними, одному з потерпілих 50 років. Решта – молоді люди приблизно 22-25 років.
“Четверо були під час приготування страв ц будиночку й отримали виробничу травму”, – розповів Зуб.
Реклама

Залишити коментар