Якщо керівник – то чоловік, якщо прибиральниця, – то жінка. В Україні намагаються викорінити стереотипні, нав’язані “радянщиною”, назви професій чи діяльності лише за чоловічим родом. Бо ж за останні роки жінки почали обіймати посади, які раніше їм були недоступні. І якщо вирватися із замкненого хатнього простору вдалося, то домогтися називати посади відповідно до статі – ні. Виправляти ситуацію взялися у Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Там видали спеціальний словничок фемінітивів
Пані майор та інженерка. У Держслужбі з надзвичайних ситуацій випустили словник фемінітивів
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
-
Рятувальники випустили словник фемінітивів - Новини Чернівців18.12.2018 (01:04)